ВОЄННИЙ СТАН

У Бурштині працюють над Стратегією соціального партнерства з ДТЕК на 2016-2018 роки

У Бурштині працюють над Стратегією соціального партнерства з ДТЕК на 2016-2018 роки

komintern5124 червня  2015 року в ПК «Прометей» відбулася робоча група за участю керівництва та працівників міської ради, компанії ДТЕК, ГЦ «Ділові ініціативи», які є консультантами підготовки Стратегії та громади міста щодо напрацювання напрямів співпраці компанії з Бурштинською міською радою в рамках наступної Стратегії соціального партнерства на 2016-2018 роки.

Під час засідання представники громадського центру «Ділові ініціативи» представили учасникам робочої групи карти проблем по 4 напрямах, які планувалося включити до майбутньої Стратегії:  «Охорона здоров’я», «Підвищення конкурентоспроможності  Бурштинської громади», «Соціальна сфера та активізація громади», «Енергоефективність».  Карти проблем по цих напрямах розроблялися міською радою спільно з громадою міста.

Керівник департамену соціального розвитку В. Гриб запропонувала змінити назву із Стратегії соціального партнерства на Стратегію конкурентноспроможності м. Бурштин та виділити п’ятий напрям Стратегії – «Екологія» для того, щоб передбачити шляхи зменшення забруднення ДТЕК Бурштинська ТЕС.  Таку ініціативу підтримали усі присутні члени робочої групи.

Також  під час засідання було наголошено, що всі проекти майбутньої Стратегії  повинні бути не точковими, а системними, щоб комплексно вирішувати питання міста.

komintern komintern1
По завершенню роботи було прийнято рішення, що протягом 6-7 липня 2015 року буде відбуватися засідання груп по всіх напрямах для складання SWOT-аналізу, тобто визначення сильних та слабких сторін міста, можливих шляхів вирішення проблем та формулювання конкретних проектів Стратегії соціального партнерства з компанією ДТЕК на 2016-2018 років.

komintern4 komintern3

Запрошуємо мешканців взяти участь у роботі груп:

6 липня 2015 року:

9:00 год. – засідання групи по підготовці напряму «Енергоефективність»,

13:00 год. – засідання групи по підготовці напряму «Охорона здоров’я».

7 липня 2015 року:

10:00 год. – засідання групи по підготовці напряму «Соціальна сфера та активізація громади»,

13:00 год. – засідання групи по підготовці напряму «Підвищення конкурентоспроможності  Бурштинської громади».

8 липня 2015 року:

11:00 год. – засідання групи по підготовці напряму «Екологія».

Організаційний відділ

 

Попередній У Бурштині створили міську федерацію футболу

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено