ВОЄННИЙ СТАН

У Бурштині обговорювали добровільне об’єднання громад!

У Бурштині обговорювали добровільне об’єднання громад!

zustrich6У п’ятницю, 24 квітня, у великому залі ПК «Прометей» відбулося громадське віче – слухання питання про «Добровільне об’єднання територіальних громад».

Відкриваючи віче міський голова Бурштина Петро Курляк дав аналіз процесу адміністративної реформи, яка так чи інакше спіткає Україну та зазначив, що місто Бурштин готове стати пілотним проектом з впровадження на ділі самого об’єднання територіальних громад у області. Насамперед місто було б не проти об’єднатися з Дем’яновом, з котрим і межі наразі толком немає і котре відділяє місто від Вигівки. Далі можливе об’єднання з іншими селами\громадами, котрі того бажатимуть і зроблять відповідні кроки зі свого боку і котрі мають із містом суміжні території.

На віче були присутні голови та мешканці навколишніх сіл. Зокрема сільський голова Коростовичівської (села Кростовичі та Куропатники) сільської ради Ганна Михайлишин запросила міського голову до села на зустріч із громадою і обговорення цієї ініціативи.

Пан Роман Рубашний сільський голова Насташино (села Насташино, Куничі) також зазначив, що ініціативу варто підтримати і дав згоду працювати у робочій групі. Роман Богданович також запросив міського голову Бурштина на зустріч з громадою.

Натомість Петро Курляк повідомив, що 30 квітня у Бурштині буде проведена зустріч з питання втілення Закону про добровільне об’єднання громад на якій будуть присутні представники робочої групи області, представники робочої групи міста та територіальних громад, котрі матимуть бажання взяти участь в такому об’єднанні.

Під час обговорення питання про об’єднання громад виступили депутати міста, активісти, представники організацій. Повна роздруківка зустрічі буде надрукована у газеті «Бурштинський вісник» за 1 травня.

Джерело

Попередній У Бурштині відзначили 29 річницю Чорнобиля

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено