ВОЄННИЙ СТАН

У Бурштині обговорили питання вакцинації з головою Івано-Франківської РДА.

У Бурштині обговорили питання вакцинації з головою Івано-Франківської РДА.

21 жовтня за участю міського голови Василя Андрієшина, начальника відділу освіти і науки Іванни Томин, головного лікаря Центру первинної медицини Оксани Савчин та старост старостинських округів Бурштинської громади відбулася зустріч з головою Івано-Франківської районної адміністрації Олександром Ярощуком, в ході якої обговорили питання вакцинації населення від коронавірусної хвороби COVID-19.
Зокрема, було наголошено, що Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:
– центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
– місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
– закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.
Також було зазначено, що до цього переліку буде включено і працівників органів місцевого самоврядування.
Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.
Міський голова зазначив, що ситуація по вакцинації освітян у Бурштинській громаді є стабільною, зокрема, Бурштинський ліцей та філії уже працюють, вони досягли 80% вакцинації, інші навчальні заклади уже теж досягають цього рівня.
Оксана Савчин наголосила, що у Бурштинській громаді вакциновано 20% населення. На сьогодні, в день проходить вакцинацію 50-80 осіб .
Олександр Ярощук зазначив, що з 8 листопада 2021 року розпочнеться перевірка людей щодо вакцинації та наголосив на тому, що Івано-Франківська область близька до “червоної” зони, оскільки суттєво збільшилися випадки захворюваності на COVID-19, особливо, у м. Бурштин та м. Івано-Франківськ.
Попередній Уповноважені особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено