У Бурштині на день міста в рамках акції “Відповідальність починається з мене” провели турнір з регбі та велопробіг

У Бурштині на день міста в рамках акції “Відповідальність починається з мене” провели турнір з регбі та велопробіг

20150920_132426
KhTe6Waosig
З метою пропаганди здорового способу життя та з нагоди відзначення 461-ї річниці з дня першої письмової згадки про місто Бурштин, в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідільність починається з мене” 20 вересня 2015 року відбувся турнір з гри регбі та велопробіг вулицями міста.
Як зазначає начальник відділу у справах молоді і спорту Г. Олексин: “Метою акції є залучення молоді до здорового способу життя, збереження довкілля тощо. Саме тому, з нагоди всіх визначних подій у Бурштині ми намагаємося залучити молодих людей до різноманітних акцій, які сприяють досягенню таких цілей. Зокрема, на день міста ми вирішили провести два цікавих заходи – гру в регбі, під час якої молодим хлопцям необхідно проявляти такі якості як мужність, спритність, спостережливість та велопробіг вулицями міста – як пропаганда екотранспорту, турботи про своє здоров’я та чистоту навколишнього середовища”.
Турнір з регбі провели на стадіоні Бурштинської школи №3 з ініціативи Бурштинського осередку  організації “Молодіжний Націоналістичних конгрес” за підтримки Бурштинської міської ради.  “ Регбі  – це корисна гра для загартовування характеру і сили волі. Гра в регбі може бути прикладом «балансу між групою і особистістю» в прагненні до мети, до того ж регбі – це гра для справжніх мужчин!”, – зазначають представники МНК.
Велосипедний пробіг вулицями міста провели хлопці Бурштинського велоклубу “БостонБайк”, які вже протягом кількох років переконують бурштинців, що велосипед є оптимальним і екологічним засобом пересування. Незважаючи на дощ, участь у велопробізі взяли не лише учасники клубу, але й інші відповідальні мешканці міста. З прапором  “З днем міста Бурштин!”, у синьо-жовтих футболках вони проїхали майже усіма вулицями міста, сповіщаючи тим самим мешканців про те, що Бурштину виповнився 461 рік від дня першої письмової згадки. 
“Ми дуже задоволені цим заходом, особливо тим, що багато бурштинців виявило бажання взяти участь у таку дощову погоду, а також  наймолодшими учасниками велопробігу, які трималися протягом усього маршруту, змокли, але були щасливі, з них і потрібно в першу чергу брати приклад”, – розповідає Іван Зарівний, один із засновників велоклубу.
Окрім цих заходів, під час відзначення дня міста відділ провели тенісний, шахматний турніри, показові виступи на байдарках та футбол.
Опубілковано: 22.09.2015 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено