ВОЄННИЙ СТАН

У Бурштині готуються до відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

У Бурштині готуються до відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

У Бурштині розпочали підготовку до відзначення у 2015 році Дня Державного прапора та 24-ї річниці Дня незалежності Украйни. У четвер, 23 липня  відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки до свят за уастю міського голови П, Курляка, заступника міського голови М. Козар, представників відділів міської ради, Бурштинських осередків ГО “Молода Просвіта” та ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, ГО “Майдан”.
Відповідно до розпорядження міського голови, організаційний комітет до 7 серпня повинен розробити та затвердити план заходів проведення Дня Державного Прапора та 24-ї річниці Дня незалежності України. Попередньо планується 23 липня організувати підняття прапора на г. Говерлу, а 24 липня провести парад вишиванок, квест та малюнок на асфальті для дітей на тему Дня незалежності, спортивні заходи на Комбінаті спортивних споруд, ярмарок та святковий концерт біля ПК “Прометей” за участю колективів міста.
Інші пропозиції по відзначенню Дня Державного Прапора 23 липня та Дня Незалежності України 24 липня приймаються оргвідділом міської ради до 30 липня 2015 року за електронною адресою: olkravchyshyn@gmail.com
Організаційний відділ
Опубіковано: 23.07.2015 року
Попередній Нововведення у порядку призначення житлових субсидій

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено