Творчий вечір Ігора Іванціва до 40-річчя творчості

Творчий вечір Ігора Іванціва до 40-річчя творчості

26 травня з нагоди 40-річчя творчості в ПК “Прометей” відбувся творчий вечір “Мій шлях” композитора Ігора Іванціва, відомої і шанованої людини не лише у м. Бурштин, але і далеко за його межами, бо пісні на його музику вже багато років лунають на різних пісенних конкурсах та фестивалях. Ігор Іванців – композитор, Член Національної Ліги композиторів України та Асоціації організаторів дитячих та юнацьких фестивалів України в Івано – Франківській області.

Протягом усього вечора на адресу Ігора Михайловича звучали щирі привітання та побажання від друзів, колег, вихованців, багато з яких стали відомими людьми. Їх виступи ще раз довели, що талант та професійний хист композитора завжди вміє відкрити у дитині її найпотаємніші душевні нотки. А безліч нагород композитора та вдячні слова від багатьох вже дорослих виконавців є свідченням правильності вибраного колись шляху.

У 1997 році Ігора Іванціва визнано кращим дитячим композитором України. У його творчому доробку багато пісень, які виконуються професійними вокалістами. При ПК “Прометей” Ігор Михайлович створив вокальну студію естрадних виконавців, у якій він працює з дітьми різних вікових категорій.

Прийшли привітати Ігора Іванціва міський голова Роксолана Джура, депутат обласної ради Андрій Іваськів, представники ДТЕК Бурштинська ТЕС, заслужений журналіст України Б. Кучер, заслужені артисти України – В. Грибик, Г. Баранкевич, гурт “Брацарі”, заслужений працівник культури о. УГКЦ Вітольд Левицький, Т. Житинський, вихованці: А. Чабан, С. Терлецька, О. Романюк, О. Грицай (через відеозв’язок), місцеві артисти ПК “Прометей” та шанувальники творчості зі всієї України.

Біографія – переглянути

Більше фото в альбомі на сторінці Бурштинської міської ради в Facebook – переглянути

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено