ВОЄННИЙ СТАН

Ціна на послугу з управління багатоквартирним будинком – договірна

Ціна на послугу з управління багатоквартирним будинком – договірна

news-imageВартість послуг з управління багатоквартирним будинком визначається за згодою сторін та зазначається у договорі з управителем. Про це повідомила директор департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Хоцянівська під час наради з питань реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

За словами директора департаменту, Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» не передбачено механізму державного регулювання цін на послугу з управління багатоквартирним будинком. Тобто порядок формування тарифів Кабінетом міністрів України не визначається, тарифи органами місцевого самоврядування не встановлюються.

Також вказаним Законом передбачено, що у разі якщо до 1 липня 2016 року співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено ОСББ, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

«За таких умов ціна послуги з управління багатоквартирним будинком визначається за результатами конкурсу. Договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком строком на один рік від імені співвласників підписує уповноважена особа виконавчого органу відповідної місцевої ради, за рішенням якого призначено управителя», – пояснила Наталія Хоцянівська.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 10.06.2016 року

Попередній Добровільна пожежна команда – сучасний формат на вимогу сьогодення

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено