ВОЄННИЙ СТАН

Цікава недільна зустріч

22 квітня о 15:00 у приміщенні будинку культури імені Т.Шевченка нашого міста відбувся духовно – просвітницький захід на тему «Воскресни для Бога» на який були запрошені діти, що знаходяться на обліках служби у справах дітей Бурштинської міської ради та діти, батьки яких перебувають, або перебували в зоні АТО. Даний захід підготували діти та вчителі Недільної школи Церкви християн віри Євангельської.

Непомітно і цікаво пролетіла майже двохгодинна програма для  дітей, яка була наповнена цікавими конкурсами, вікторинами, іграми та піснями з рухами. Діти із захопленням дивилися сценки лялькових персонажів, що доступно і просто пояснювали складні світоглядові речі. Багато доброго і повчального із даного заходу взяли не тільки діти, але й дорослі, що були присутні.

Зустріч закінчилася молитвою за усіх дітей, за наших захисників, за владу, за мир і добробут на нашій планеті. Фінальним завершенням заходу  було вручення  всім присутнім дітям подарунків.

При нагоді хочеться подякувати діткам Недільної школи, їхнім вчителям та організаторам за цей цікавий захід, а також при нагоді висловити слова подяки Назарію Богдановичу Яківчуку за постійне піклування про дітей, які потрапляють в складні життєві обставини та за турботу з якою, при потребі, опікується сім’ями , що потребують допомоги.

Козар С.О.
Служба у справах дітей                                                               
Бурштинської міської ради

Попередній 20 квітня у Бурштині відбулось «Свято тенісу»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено