Тривають підготовчі роботи до будівництва нового водогону.

Тривають підготовчі роботи до будівництва нового водогону.

Про підготовку виготовлення проектної документації будівництва централізованого водопостачання в населених пунктах Галицького району та м.Бурштин йшлося під час наради 17 вересня 2018 року в голови райдержадміністрації Миколи Поповича.

У засіданні взяли участьголова районної ради Павло Андрусяк, депутат обласної ради Володимир Магаль, міський голова м.Бурштина Роксолана Джура, представники Галицької міської ради, ДТЕК Бурштинська ТЕС, а також фахівці та експерти з даного питання.

Учасники наради висловили пропозиції щодо термінів виконання робіт, вирішення земельних питань, технічних умов та джерел фінансування.

За результатами обговорення запропоновано призначити замовником виконання робіт – КП «Галицьке капітальне будівництво», яке має визначитися з платником та виконавцем. Наступним етапом підготовчого процесу буде затвердження графіку виконання проектних робіт.

Попередній Президент увів в дію рішення РНБО щодо пропозицій до проекту Державного бюджету на 2019 рік в частині оборони і нацбезпеки

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено