Триває засідання постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури та ЖКГ

Триває засідання постійної депутатської комісії з питань будівництва, архітектури та ЖКГ

14 червня розпочалося засідання останньої комісії з підготовки до 75 позачергової та 76 чергової сесій міської ради, які відбудуться 25 червня 2019 року – комісії з питань будівництва, архітектури та ЖКГ.

В ході засідання буде обговорено можливість внесення  в перелік об’єктів, що підлягають наданню в оренду у 2019 році нежитлове приміщення (кабінет № 24), що знаходяться в КО «Бурштинська центральна міська лікарня» по вул. Р. Шухевича, 18, м. Бурштин, загальною площею 16,2 м. кв., для здійснення приватної медичної практики, відповідно до звернення ФОП Гайди Н.І.

Також в порядок денний засідання внесено питання внесення змін до «Плану природоохоронних заходів  з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді  на 2019 рік» (переглянути зміни, які пропонується внести).

Крім цього, депутати розглянуть необхідність створення комісії з вибору земельних ділянок  для внесення їх до переліку земельних ділянок, продаж яких пропонується на земельних торгах (аукціонах) на території Бурштинської міської ради.

Поступово завершуються роботи по підготовці приміщення для Центру надання адміністративних послуг м. Бурштин, на 75 позачерговій сесії планується розглянути проект рішення щодо внесення необхідних змін у додаток до «Програми функціонування Центру надання адміністративних послуг м.Бурштина на 2019-2020 роки» (переглянути зміни, які пропонується внести).

Попередній Привітання міського голови з Днем медичного працівника!

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено