Тренінг “Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату”

Тренінг “Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату”

30-31 серпня перший заступник міського голови Володимир Гулик прийняв участь у тренінгу “Технічні аспекти впровадження Планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату”, який відбувся в м.Тернопіль. Впродовж дводенного тренінгу делегати з різних областей України обговорювали питання енергоефективності. Тренінг проводився в рамках Програми ЄС “Угода Мерів – Схід”. Експерти проекту  ЄС “Угода Мерів – Схід” організували інформаційний майданчик для представників низки українських міст у Тернополі, як у одному з кращих міст України в плані впровадження енергоефективних заходів.

Про національну політику і основні тренди в енергоефективності, альтернативній та відновлювальній енергетиці розповіла національний експерт Оксана Кисіль.

Під час тренінгу йшлося про основні компоненти виробництва та споживання енергії, про відновлювальну та альтернативну енергетику, а також про відбір оптимальних джерел енергії. Експерти поділилися кращими практиками управління будівлями та особливостями енергетичної сертифікації будівель відповідно чинного законодавства.

Також експерти та учасники проекту ЄС “Угода Мерів – Схід” відвідали КП “Тернопільводоканал”, де директор  підприємства Володимир Кузьма озвучив звіт про роботу водоканалу за 2017 рік з акцентом на енергоефективні проекти.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено