Тематична зустріч: «Шляхи захисту прав дитини»

Тематична зустріч: «Шляхи захисту прав дитини»

26 лютого 2019 року відбулася тематична зустріч працівників Служби у справах дітей Бурштинської міської ради та працівників Бурштинського бюро правової допомоги під назвою: «Шляхи захисту прав дитини».

Під час зустрічі обговорено ряд питань, які стосуються захисту прав та інтересів дітей, зокрема: процедури позбавлення батьківських прав, виїзду за кордон одного з батьків разом з дитиною, захисту житлових прав дітей, запобігання та протидії насиллю над дітьми у будь-якому з його проявів. Окрім того у ході обговорення розглядалось питання надання безоплатної правової допомоги.

В ході зустрічі було прийнято рішення відвідати малолітню дитину, яка знаходячись в службі у справах дітей на обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та на даний час якнайбільше потребує соціального та правового захисту. При зустрічі з малолітньою працівники бюро безоплатної правової допомоги роз’яснили малолітній її права, а працівники служби провели бесіду з батьками.

За результатами зустрічі вкотре прийнято рішення щодо співпраці у наданні юридичної допомоги та правових консультацій громадянам міста, які звертаються до органів влади та порушують вищезгадані питання.

Попередній Сьогодні в Україні є армія, здатна захистити українську землю і народ – Президент

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено