ВОЄННИЙ СТАН

СВЯТО МИКОЛАЯ-ДОБРОТА І ВІРА В ЧУДО

СВЯТО МИКОЛАЯ-ДОБРОТА І ВІРА В ЧУДО

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. Дорослі й діти завжди вірять у перемогу святого Миколая Чудотворця, де завжди перемагає добро і кожна дитина (велика чи маленька) отримає свій довгоочікуваний подарунок. Це очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

Цього року, як і 5 років поспіль працівники служби у справах дітей Бурштинської міської ради привітали дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей які перебувають в складних життєвих обставинах з Днем Святого Миколая. Цього дня  діткам були вручені солодкі подарунки, які були придбані згідно «Міської цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки».

Даний захід забезпечив гарний настрій та масу позитивних емоцій дітлахам.

Саме доброта і віра в чудо здатна зберігати все найдорожче в людських серцях.

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради

Попередній Міський голова Василь Андрієшин взяв участь у святкуванні Дня святого Миколая в реабілітаційному центрі “Довір’я”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено