Святковий концерт “Повернення легенди” ансамблю народного танцю “Вихор”

Святковий концерт “Повернення легенди” ансамблю народного танцю “Вихор”

25 травня в ПК “Прометей” відбувся святковий концерт “Повернення легенди”  за участю нового складу та “ветеранів” ансамблю народного танцю “Вихор”.

Це був один із найочікуваніших заходів у місті, коли різні покоління бурштинців зустрілися на одній сцені, коли колишній керівник ансамблю Галина Степанівна Пушкар офіційно “передала” ансамбль в руки молодого, амбіційного керівника Олександра Заставного, який продовжує виховувати молодих танцюристів, які вже гідно презентують бренд – “Вихор”.

Для довідки (з сайту ТРК “РАІ”): народний ансамбль танцю «Вихор» заснували у 1971 р. подружжя Іван та Галина Пушкар. Галина Степанівна дотепер є їхнім художнім керівником. У 1977 р. ансамбль «Вихор» одержав почесне звання народного. Творчий колектив є дипломантом всеукраїнських і всесоюзних конкурсів, нагороджені бронзовою та срібною медалями за участь у різноманітних фестивалях. Ансамбль «Вихор» неодноразово запрошували виступати в урядових концертах. Побував він і за межами України — в Молдові, Румунії й Литві.

Попередній Творчий вечір Ігора Іванціва до 40-річчя творчості

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено