Світлана Видай: “Одним з основних завдань є впровадження системи електронного документообігу та інших державних е-послуг”.

Світлана Видай: “Одним з основних завдань є впровадження системи електронного документообігу та інших державних е-послуг”.

27 вересня під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Світлани Видай відбулася нарада з питань ведення діловодства та роботи із запитами і зверненнями, які надходять від громадян.

В ході наради обговорили стан виконавської дисципліни, основні проблеми та помилки, які виникають у працівників під час підготовки офіційних листів, нормативно-розпорядчих документів, дотримання номенклатури тощо.

Начальник загального відділу Марія Яцик ознайомила присутніх з новою редакцією Інструкції з діловодста, а керуюча справами виконавчого комітету Світлана Видай наголосила на тому, що потрібно максимально правильно організузвати роботу щодо впровадження в міській раді системи електронного документообігу та інших необхідних електронних адміністративних полуг, відповідно до вимог чинного законодавтсва.

 

 

Попередній В Бурштинській школі №2 впровадили нове меню від Євгена Клопотенка.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено