ВОЄННИЙ СТАН

Свій 9 День народження відсвяткував Бурштинський осередок ГО “Молода Просвіта Прикарпаття”

Свій 9 День народження відсвяткував Бурштинський осередок ГО “Молода Просвіта Прикарпаття”

15 березня свій День народження святкував Бурштинський осередок ГО “Молода Просвіта Прикарпаття”!
Дев’ять років невтомної праці залишили вагомий слід в історії громади. Протягом цього періоду відбулась велика кількість подій, які кожен, хто був причетний, згадує із посмішкою ти приємним щемом в серці.
Здається ще тільки вчора формувалась ініціативна спільнота активної молоді, яка чистим серцем бажала робити те, чого ніхто до них не робив. На життєвому шляху організації доводилось відчувати як моменти злету, так і набивати “шишки”, отримуючи неоціненний досвід. За час діяльності вдалось організувати майже два десятки дитячих та підліткових таборів, учасниками яких ставали діти з різних куточків області. Долучалась молодь до організації піших прощ до духовних святинь регіону та незліченної кількості інших заходів та акцій на території громади.
Важливим напрямком діяльності є і театральний, творчий напрямок. Виконуючи твори відомих авторів, та створюючи свої вистави просвітяни мали честь відвідати сцени як маленьких сіл (будучи першим мобільним театром в житті цих сіл) так і міст на території області.
Своїми досягненнями Молода Просвіта завдячує численним людям доброї волі, які в межах своїх сил щиро долучались до організації великих справ. А запалом в серцях та бажанням рухатись вперед завдячує невтомній Божій ласці, яка завжди супроводжує нас.
В цей день хочеться побажати членам організації і надалі залишатись такими працьовитими бджілками, невпинно розвиватись, здобувати нові вершини. Нехай кожна хороша ініціатива знайде відгук в серцях молодих людей та підтримку жителів громади!
_________________________
Олександр Іваськевич
Попередній Інтерв’ю керівника ЦНАП Бурштинської міської ради газеті “Вісник Бурштинської громади”

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено