Стрес від війни та харчування дітей: нове дослідження знаходить найбільш ефективні форми профілактики та корекції порушень харчування

Стрес від війни та харчування дітей: нове дослідження знаходить найбільш ефективні форми профілактики та корекції порушень харчування

Інформація про дослідження

Запрошуємо Вас прийняти участь  в анкетуванні щодо вивчення змін в харчуванні та/або харчовій поведінці дітей, що виникли внаслідок війни.

Дослідження проводить Державна установа «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва Національної академії медичних наук України» сумісно з Університетом Гельсінки, Фінляндія. Опитування призначене для батьків або інших осіб, які є опікунами дітей.

Ваші відповіді допоможуть визначити найбільш ефективні форми профілактики та корекції порушень харчування у дітей, пов’язаних зі стресом. 

Метою дослідження є вивчення змін в харчуванні та/або харчовій поведінці дітей, що виникли внаслідок війни. Одним з частих проявів реакції організму на стрес, який недостатньо широко вивчається, є порушення харчової поведінки. Основними завданнями даного дослідження є визначення характеру та поширеності різних порушень харчової поведінки у дітей внаслідок військового стресу в Україні. 

Для цього нами розроблено анкету, призначену для батьків або опікунів дітей. Ця анкета є анонімною та містить запитання щодо загальних даних про дитину (вік, стать), особливостей місцеперебування та умов перебування її під час війни, забезпечення родини, наявних загальних проявів стресу  змін харчової поведінки дитини, відношення до окремих продуктів харчування або харчування взагалі, наявних коливань ваги дитини тощо. 

Отримані результати дозволять оцінити поширеність та характер розладів харчової поведінки у дітей різного віку внаслідок стресу, обумовленого війною в Україні та будуть використані при розробці рекомендацій щодо організації харчування цієї верстви населення під час війни або інших надзвичайних ситуацій.

Просимо взяти участь в опитуванні, ретельно відповівши на запитання.

Додаткову інформацію про дослідження можна отримати у контактних осіб  проекту: 

Гуліч Марії, gumapa@ukr.net

Петренко Олени, petrenok@ukr.net

тел. +38 0971235497.

Перейти до анкетування можна за посиланням: https://forms.gle/THcWaRTnTJ7q3nSD7

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено