ВОЄННИЙ СТАН

Стан ринку послуг області у IІ кварталі 2017 року

Стан ринку послуг області у IІ кварталі 2017 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж ІI кварталу 2017 року працювало понад 1,8 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 1566,8 млн.грн. Частка послуг, реалізованих населенню, становила 29,8% від загального обсягу послуг.

Серед видів економічної діяльності значним був попит на послуги складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту (22,8% загальнообласного обсягу), вантажного автомобільного транспорту, надання послуг з перевезення речей (21,5%), у сфері телекомунікацій (17,5%), з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (5,9%), з діяльності у сферах архітектури та інжинірингу, надання послуг технічного консультування (3,4%).

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (70,6%), Калуша (6,2%), Яремче (4,6%) та Долинського району (5,4%).

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 01.09.2017 року

Попередній Малий бізнес Івано-Франківщини

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено