Спортивні змагання серед учнів навчальних закладів Бурштина

Спортивні змагання серед учнів навчальних закладів Бурштина

spart718 березня Бурштині розпочалися спортивні змагання серед учнів навчальних закладів міста. Першими на старт вийшли спеціалісти з шахів. Відкриваючи спортивне дійство (старт змагань відбувся у Бурштинській гімназії) начальник відділу освіти Бурштинської міської ради Михайло Тутка привітав присутніх та наголосив, що логічні навички, які застосовують учні, граючи у розумові види спорту, обов’язково згодяться їм у подальшому житті.

Начальник відділу молоді та спорту Галина Олексин побажала перемоги сильнішим і запевнила, що відділ робитиме усе можливе для того, щоб молодим людям у Бурштині було цікаво а спортивні змагання ставали з кожним днем престижнішими.
Урочиста частина дійства проходила під співочий акомпонемент учнів гімназії та завершилась своєрідним парадом учасників. Вчитель фізичної культури у гімназії та головний суддя змагань Богдан Полозяк, даючи старт саме ігровій частині дійства, відзвітував вищому керівництву про готовність до змагань а пізніше люб’язно поділився з редакцією першими враженнями та прізвищами переможців:

«Загалом діти підійшли серйозно підійшли до змагань, серед хлопців навіть не вдалося визначити переможця, адже усі четверо учасників набрали одинакову кількість балів  – по 4. Тож на підсумкові місця більше вплинули результати змагань серед дівчат.»- розповів Богдан Васильович.

Отож результати дівчат.
Особисті місця:
1. Кравчук Віра – школа №1.
2. Гладій Устина – гімназія.
3. Бендер Ярина – школа №2.
Особисті місця – хлопці.
1. Сировий В’ячеслав (гімназія), Перегінець Іван (школа№1), Кравець Ждан (школа №3).
Загальнокомандні місця:
1. школа №1 – 18 очок (керівник команди Кучер Михайло).
2. гімназія – 16 очок (Полозяк Богдан)
3. школа №3 – 8 очок (Федунь Ольга Іванівна)
4. школа №2 – 6 очок (Маковій Галина Богданівна).
Наступного тижня змагатимуться тенісисти (змагання пройдуть у залі школи №2). Окрім цього свої можливості демонструватимуть баскетболісти (1-8 квітня),  плавці (16 квітня), футболісти (21 квітня), волейболісти (29 квітня-6 травня). Змагання з легкої атлетики пройдуть 13 травня на стадіоні «Енергетик».

spartspart1

 

 

 

 

 

 

Джерело

Попередній Неочікувана перемога юних інтелектуалів м. Бурштин

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено