Спілкування з Бурштинцями

16 лютого в ПК “Прометей” відбулась зустріч міського голови Роксолани Джури, керівників структурних підрозділів, депутатського корпусу із жителями міста Бурштин.

Основним спікером вечора була міський голова Роксолана Олександрівна, котра розпочала із короткого аналізу завершення бюджетного 2015 року та планів міської влади на 2016 рік.
«Усе виглядає так, що наразі державних субсидій на фінансування профтехосвіти не буде.  Тому тих 2 мільйони 750 тисяч, які ми передбачили на перший квартал для торговельно-економічного коледжу, у нас є. Хоча ми вже десь планували, як їх перерозподілити, ми їх тримаємо.
Основним досягненням нашої команди вважаю те, що ми єдині у області передбачили в бюджеті на 2016 рік зарплати усім бюджетникам на 12 місяців» – зазначила міський голова.
Зупинилася доповідач і на проблемі, котра зараз виникла з учкомбінатом. Адже він наразі належить Галицькому району і вже є проект рішення про його закриття. «Тож проситимемо Галич не закривати з липня цей заклад а передати нам на баланс».
«Біля шести мільйонів гривень зараз у нас сьогодні вилучає область як реверсну дотацію. Тому ми зараз працюємо над тим, щоб відкрити у місті якомога більше структур та колективів. Адже у нас, за певною формулою, коефіцієнт доходів на одного жителя становить 1,7.  Проте тут враховані станційні зарплати. А коли у нас будуть структури, де зарплати менші – то і вилучення зменшиться.
На минулій сесії ми прийняли програму соціально-економічного розвитку Бурштина та села Вигівка. Так, вона є бідна. Але такий час сьогодні. Ми з депутатами вирішили, що краще зробити менше справ, але якісно. Тож на сьогодні є три позиції: заміна вуличного освітлення – міняємо старі лампи на енергозберігаючі; ремонт дороги Калуської з допомогою коштів з обласного бюджету та ремонт дорожнього полотна і тротуару по вулиці Шухевича. Це дороговартісні проекти, але вони дадуть тривалий ефект» – зазначила Роксолана Олександрівна.
Про вартість проектів та терміни ми писали у позаминулому номері.
«Щодо проблем медицини: основне завдання зараз – не скоротити ліжка, як це просять з міністерства. Тобто не втратити людей. Зараз у лікарні постійно проводяться різні ремонти. Вони не припинятимуться, поки все не зробимо. Десь в кінці лютого привезуть ліфт і до середини березня він буде встановлений. Сьогодні вже працює рентгенапарат. Також потрібно покращити рівень харчування у лікарні. Будемо вас дофінансовувати» – звернулася міський голова до представників медицини, котрі були на зустрічі.
«Багато буде змін за підсумками першого кварталу, за підсумками півріччя. Можливо щось зміниться і в законодавстві. Тому будемо надіятися на краще» – підсумувала доповідач.
Опісля півторагодинної промови голови присутні задавали питання, які їх цікавили і у рамках своєрідного діалогу було піднято ще багато цікавих питань. Говорили і про собак і, про дороги,  і про індексацію та зарплати. Не забули про реорганізацію КП «Житловик». Навряд чи вистачить навіть дві полоси «Бурштинського вісника», щоб про усе написати. Проте, на те вони і збори, щоб на них ходити і все бачити і чути власноосібно. А ми, в свою чергу, намагатимемось приділяти увагу усім проблемам та здобуткам міста щономера.

Уже у четвер о 19.40 на ТК РАІ відбувся прямий ефір за участі міського голови, секретаря ради, першого заступника та депутатів. Під час двохгодинного сеансу, котрий проходив у рамках програми руху «Чесно», мешканці Бурштина мали нагоду задати питання реципієнтам з площі Героїв УПА.

Єдине, чим варто доповнити цей текст – підтримка владою декларації про відкритість і прозорість. Адже окрім двох вищеописаних подій, сесії міськради транслюються в прямому ефірі на ТК РАІ та на сайті, з усіма проектами рішень за 20 робочих днів можна ознайомитись на офіційному сайті ради, та й ми намагаємось висвітлювати усе в рамках своїх можливостей.

 

Джерело “Бурштинський вісник
Опубліковано 26.02.2016 року

Попередній Суб’єкти господарювання, які реалізують пальне, підлягають обов’язковій реєстрації в податковій інспекції як платники акцизного податку

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено