ВОЄННИЙ СТАН

Соціальна сфера у 2021 році

За 10 місяців сектором прийому громадян віддіом соціального захисту населення Бурштинської міської ради прийнято 1002 заяви для отримання різних видів державних соціальних допомог та субсидій. Кількість домогосподарств, які отримують субсидію на звітну дату складає 1671. В базі на призначення субсидій знаходиться 5981 субсидійна справа, перерахунок яких буде здійснено в кінці листопада.

Видано 17 посвідчень особам, які отримують державну соціальну допомогу відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» та «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам».

Бухгалтерською службою та сектором проведення виплат соціальних допомог, субсидій і пільг  профінансовано та виплачено громадянам Бурштинської ТГ  34 004,33  тис. грн. соціальних виплат населенню, а саме:

_32 497,6 тис. грн. з державного бюджету;

   180,20 тис. грн.  з обласного бюджету;

  1 326,53 тис. грн. з місцевого бюджету.

Протягом січня – жовтня 2021 року надано матеріальну допомогу:

 • за рахунок коштів місцевого бюджету – 337 чол. на 648000 грн.
 • за рахунок коштів державного бюджету – 27чол. на 24349 тис. грн.

Відділом видано 33 шт. одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” при народженні дитини. 70 породіллям виплачено грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

 1. Станом на 01.11. 2021 року в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків зареєстровано 5500  осіб.
 2. 2. Виплачено стипендію:

– 14 студентам із  Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на сьогоднішній день відшкодовано на  загальну суму  404338,96  грн.

– 25 студентам із Бурштинського торговельно-економічного коледжу Киїського національного торговельно-економічного університету на сьогоднішній день відшкодовано на  загальну суму 301811,61 грн.

 1. Протягом 2021 року звернулося 3 особи для відшкодування витрат на безкоштовне поховання інвалідів війни та учасників бойових дій   на загальну суму 13141,00 грн..
 2. Щорічно до 5 Травня ветеранам війни виплачується разова грошова допомога у розмірах, які визначаються Кабінетом Міністрів України. У 2021 році 445 ветерани війни отримали щорічну одноразову грошову допомогу в сумі 492 564,00грн. з державного бюджету.
 3. Для санаторно-курортного лікування та оздоровлення постраждалих внаслідок ЧАЕС перебуває 17 осіб  1 категорії .

Оздоровлено – 9 осіб.

 1. На обліку для забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування перебували 81 особа, з них: 6 – особи з інвалідністю внаслідок війни; 7- ветеранів війни; 54 – інваліди  загального захворювання, 14 – учасників бойових дій  АТО, 3- реабілітованих.

Оздоровлено – 20 осіб.

 1. Видано 10 направлень дітям з інвалідністю до реабілітаційних установ.
 2. Підготовлені документи для вирішення питань автотранспорту:

1) надані запити на 8 осіб в м.Калуш в АІПС «Автомобіль»  центр ДАІ для отримання інформації щодо наявності у осіб з інвалідністю автомобілів;

2) проведена робота щодо  переоформлення автомобілів термін експлуатації яких більше 10 років у приватну власність інвалідів.

 1. Проведено нарахування грошових компенсацій за І та ІІ півріччя2021р.  на виплату грошових компенсацій 8 інвалідам,  з них 5 інвалідам – на транспортні витрати та 3 інвалідам – компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів.
 2. На обслуговуванні та отриманні соціальних послуг в ВСЗН перебуває 158 громадян Бурштинської територіальної громади, які обслуговуються 12 соціальними робітниками.


Станом на 1 листопада на первинному обліку  служби у справах дітей Бурштинської міської ради перебуває 18 статусних дітей, з них: 4 дитини-сироти та 14 дітей позбавлених батьківського піклування;

17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування проживають в сім’ях опікунів, піклувальників, 1 дитині надано статус дитини-сироти та влаштовано в сім”ю родичів;

32 дітей  перебувають на обліку Служби, як діти, які опинились в складних життєвих обставинах: з них 30 дітей у зв’язку з ухилянням батьків від виконання своїх батьківських обов’язків та 2 дітей у зв’язку з жорстоким поводженням за ознакою статі.

За звітний період знято з обліку 4 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах у зв’язку із зміною місця проживання, досягненням повноліття, зникненням підстав перебування на обліку.

2 малолітніх дітей з матір”ю було скеровано до Центру соціально-психологічної допомоги в селище Верховина.

5 дітей  тимчасово влаштуванні до Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області.

На обліку служби у справах дітей Бурштинської міської ради перебуває 14 потенційних опікунів, піклувальників, з яких 10 опікунів мають під опікою по 1 дитині, 3 опікунів виховують по 2 дітей, а також 1 дитина проживає з опікуном в м. Івано-Франківськ, та є 1 потенційний опікун/піклувальник в сім”ю якої ще не влаштовані діти.

Службою у справах дітей проведено 11 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 55 питань:

 • затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування – 3;
 • позбавлення батьківських прав – 3;
 • вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини – 4;
 • вирішення спорів між батьками щодо участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї – 6;
 • захисту житлових та майнових прав дітей – 12;
 • стану виконання батьками батьківських обов’язків – 7;
 • влаштування дитини до загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступеня за заявою батьків із визначенням строку її перебування у цьому закладі – 4;
 • інші питання, пов’язані із захистом прав та інтересів дітей – 16;

та прийнято 55 рішень.

З метою захисту прав та законних інтересів дітей  працівниками служби у справах дітей Бурштинської міської ради взято участь у 47 судових засіданнях, зокрема у 37 засіданнях Галицького районного суду, 6 засіданнях Рогатинського районного суду та 4 судових засіданнях в м.Івано-Франківськ.

Службою у справах дітей Бурштинської міської ради було організовано та проведено 6 профілактичних рейдів. В ході рейдів обстежено 23 сім”ї, в яких виховуються 52 дітей різного віку, що перебувають на обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та  потрапили в поле зору служби у справах дітей.

 

Попередній Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено