ВОЄННИЙ СТАН

Сьогодні – Всесвітній день охорони місць існування

Сьогодні – Всесвітній день охорони місць існування

eko_(1)Це свято було затверджене в 1979 році в рамках Конвенції про охорону дикої флори і фауни, і природних місць існування в Європі.

Швидкість, з якою безслідно зникають різні види тварин та рослин у Європі та по всьому світу, постійно збільшується. Було підраховано, що на сьогоднішній день показники зникнення різних видів тварин і рослин у 100, а то і 1000 разів перевищують показники природних темпів зміни видів та набагато перевищують показники появи нових видів тварин та рослин.

За даними Всесвітнього союзу охорони природи, 15% ссавців, 13% птахів, 37% прісноводних риб та 23% земноводних Європи знаходяться під загрозою зникнення.

Біологічне різноманіття – це природна спадщина, яку необхідно зберігати і передавати майбутнім поколінням, особливо враховуючи притаманну їй цінність та ті екосистемні послуги, які вона надає (наприклад, постачання продовольством, забезпечення якості повітр’я, очищення води, запилення рослин та відпочинок).

Порушення умов природного середовища, його забруднення, надмірне використання природних територій і створення штучних ландшафтів є одними з основних причин втрати такого біологічного різноманіття.

Таким чином, збереження природного середовища є важливою складовою у боротьбі з цими явищами, а, отже, і для захисту дикої флори і фауни.

Людина навчилася, дуже багато чого: вирвалася в космос, долетіла до Місяця, але вона не зможе знову створити тура або стеллерову корову. Все що зникає в тваринному світі, –  зникає назавжди.  

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 06.10.2016 року

Попередній Комплекс соціальних гарантій для призовників та військовослужбовців строкової служби

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено