ВОЄННИЙ СТАН

Сьогодні відбулося І пленарне засідання 26 -ї сесії

Сьогодні відбулося І пленарне засідання 26 -ї сесії

Сьогодні відбулося І пленарне засідання 26 -ї сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання через “червоний” рівень епідемічної небезпеки відбулося в режимі обмеженого доступу громадян в приміщенні БК ім. Т.Г. Шевченка.
З 217 питань порядку денного було розглянуто 27 питань.
Суперечки серед депутатів викликали проєкти:
проєкт №3845 “Про заборону стихійної торгівлі в Бурштинській міській територіальній громаді”. Депутати висловлювалися, що оплата 20 грн. за місце торгівлі в спеціально відведених місцях на ринку для різних верств населення є не коректною, при цьому всі погодилися, що стихійна торгівля порушує благоустрій.
проєкт №3710 “Про план роботи Бурштинської міської ради на 2022 рік”. Депутатами Бурштинської міської ради було підтримано пропозиції до проєкту, щодо звітів старост Бурштинської територіальної громади на сесії Бурштинської міської ради.
Повідомляємо, що:
з проєктом порядку денного 26-ї сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання можна ознайомитися за посиланням – https://burshtyn-rada.if.gov.ua/…/rozporyadzhennya…/
рішення І пленарного засідання 26- ї сесії Бурштинської міської ради можна буде переглянути на сайті Бурштинської міської ради.
Попередній Відеотрансляція засідання 26  сесії міської ради восьмого скликання від 28.01.2022 (І пленарне)

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено