ВОЄННИЙ СТАН

Сьогодні День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст на ХІІІ Українському муніципальному форумі

Сьогодні День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст на ХІІІ Українському муніципальному форумі

День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст в рамках ХІІІ Українського муніципального форуму проводиться за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», який АМУ впроваджує спільно з Федерацією канадських муніципалітетів.
Протягом Дня відбудеться дискусія з питань підтримки економічного розвитку територіальних громад в Україні за участі представників Мінрегіону, Мінекономрозвитку, АМУ, Федерації канадських муніципалітетів, Асоціації міст Польщі, Норвезької асоціації місцевих та регіональних влад. Учасники обговорять державну політику стимулювання регіонального та місцевого розвитку, формування державного контролю в сфері місцевого самоврядування, економічні інструменти розвитку територій. Серед тем – відкрите врядування як шлях до ефективного розвитку громад, підтримка Асоціацією розвитку громад,  формування державного контролю у сфері місцевого самоврядування тощо.
Програма Дня відкритого врядування та економічного розвитку українських міст  передбачає два пленарних засідання та роботу у двох паралельних секціях (після першого пленарного засідання).
Відкрив роботу другого дня Форуму Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Він висловив переконання, що на сьогоднішньому засіданні буде багато корисного та цікавого для представників громад, а також побажав усім успішної роботи.
З вітальним словом до зали звернувся Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Опубліковано 19.09.2017 року
Попередній Міський голова Роксолана Джура приймає участь в ХІІІ Українському муніципальному форумі в місті Одеса

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено