Сьогодні Бурштину 469 років, це ще одна сторінка його багатої історії

Сьогодні Бурштину 469 років, це ще одна сторінка його багатої історії

Другий рік поспіль цей день приходить в умовах війни. Війни, яка триває майже десять років.
Сьогодні День міста – не про свято, а про любов до рідної землі, про повагу до історії і культури, до людей, які тут народилися і живуть. Тому сьогодні ми не святкуємо, а лише відзначаємо День міста без звичних заходів, але із великою вдячністю нашим мужнім воїнам, нашим Героям! Святкувати ми будемо найголовніше і найочікуваніше свято – день нашої перемоги.
Загалом, День міста — це чудова нагода для нас усіх згадати наші досягнення, поділитися радістю та згуртуватися ще більше як велика родина. За останні роки ми разом пройшли складний шлях. Спочатку пандемія не дала можливості розвиватися та розбудовуватись, зараз – війна. Але попри все це ми не опускаємо рук, продовжуємо працювати, створювати комфортні умови для наших мешканців, ми підтримуємо сферу освіти, медицини, пишаємося нашими спортивними перемогами. Завдяки підтримці наших партнерів ми реалізовуємо багато цікавих і корисних проектів для розвитку наших дітей та молоді.
Найбільшою нашою силою завжди були і будуть мешканці нашого міста. Сьогодні день, коли хочеться подякувати багатьом із вас.
Найперше дякую тим, хто сьогодні на полі бою. Багато мешканців нашої громади зараз на фронті – наші незламні захисники і захисниці. Це наше вільне життя тут, у тилу.
Дякую нашим волонтерам, усім людям доброї волі. За наполегливість, за недоспані ночі за кермом, за ризики, за те, що не здаєтеся – збираєте, плетете, готуєте, вантажите, відвозите. Знову, і знову!
Ми низько схиляємо голови перед нашими загиблими Героями. Сумуємо і пам’ятаємо кожного. На жаль, Бурштинська громада втратила уже багато Героїв – молодих, свідомих, сильних патріотів. Вони стали воїнами Небесного війська і продовжують захищати нас. Тепер з небес. Немає слів, щоб висловити їм свою подяку. Єдине і найважливіше тепер – памʼятати про них.
Кожного дня і кожної миті. І ми точно для цього зробимо все, що від нас залежить.
Сьогодні також хочу також подякувати усім, хто допомогає нашому місту та нашій громаді – нашим містам-побратимам, асоціаціям, громадським організаціям, міжнародним фондам.
Дякую і нашим енергетикам. Їх золоті руки, цілодобова праця дозволили нам пережити зиму у своїх домівках. Велика подяка рятувальникам, медикам, комунальникам. Вони не зупинялися ні на мить, вони перші там, де біда.
Дякую учителям та вихователям. Сигнали тривоги не зірвали уроки. І навіть в укритті і через екран компʼютера діти навчаються, здобувають знання.
Дякуємо кожному і кожній. Усім, хто працює на своєму місці, хто тримає свій фронт – у єдності, заради спільної мети, допомагаючи один одному, вболіваючи за своє місто.
Наша перемога обов’язково настане. Буде радість, буде свято і мирне життя у нашому місті та нашій громаді.
Бажаю, щоб наша спільна праця прискорила перемогу та зробила Бурштинську громаду ще більш сильною і спроможною.
Бережіть себе і своїх рідних!
Доброго здоров’я, родинного благополуччя та мирного неба!
Нас не здолати! Слава Україні!💙💛

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено