ВОЄННИЙ СТАН

Сьогодні Бурштинська територіальна громада отримала екскаватор-навантажувач з навісним обладнанням марка JCB

Сьогодні Бурштинська територіальна громада отримала екскаватор-навантажувач з навісним обладнанням марка JCB

Сьогодні Бурштинська територіальна громада отримала екскаватор-навантажувач з навісним обладнанням марка JCB (виробник «JCB», Великобританія).
Закупівлю здійснено відповідно до заходів Плану природоохоронних заходів з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища по Бурштинській міській раді на 2021 рік, затвердженого рішенням міської ради від 02.03.2021 № 21/9-21 на придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення, знешкодження та складування побутових, сільськогосподарських та промислових відходів.
Реалізація даного проекту – це вирішення необхідності оновлення комунального парку транспортних засобів КП «Житловик» щодо проблеми поводження з твердими побутовими відходами, ліквідації стихійних звалищ та утримання сміттєзвалища.
Техніка спеціального призначення дозволяє здійснювати обслуговування потреб населення громади за оптимально короткі проміжки часу з найменшими витратами.
Екскаватор-навантажувач поєднує в собі функціональність бульдозера, фронтального навантажувача, екскаватора.
Транспортний засіб обладнаний системою контролю роботи екскаватора-навантажувача в реальному часі через GSM, GPS та інтернет — це є важлива та необхідна функція для комунального підприємства, за допомогою якої є можливість контролювати: витрати палива; місце знаходження транспорту для оперативного реагування при виникненні аварійної ситуації та швидкого її усунення; вести чіткий облік мотогодин для своєчасного проходження технічного обслуговування.
Компанія виробник JCB відповідально ставиться до захисту навколишнього середовища, внаслідок чого вплив на навколишнє середовище зводиться до можливого мінімуму з позицій запобігання забруднень, правильної утилізації відходів, забезпечення енергоефективності, зниження викидів вуглекислого газу, оптимізації транспортного ланцюжка. Щоб досягти екологічної цілі компанія застосовує найкращі із наявних методів системи екологічного керування, зокрема враховуються такі чинники, як екологічна політика, характер її діяльності, продукції та послуг.
Відділ економіки та промисловості
Попередній Майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено