ВОЄННИЙ СТАН

Служба Божа з нагоди Дня усиновлення

Служба Божа з нагоди Дня усиновлення

20160930_091638

Дитинство – це чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій, кожна дитина має право на достойне та  щасливе життя.  Можливо, саме тому вважається, що усиновлення – це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, можливо, що усиновлення – це вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їх любові та піклування.

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

Зробити велелюдне свято в цей день неможливо, адже в багатьох сім’ях зберігається таємниця усиновлення. Але ж так хотілося в цей день зробити усім подарунки. Отож, працівники служби у справах дітей вирішили замовити Службу Божу за здоров’я усіх усиновлених, усиновителів, опікунів, піклувальників та їх підопічних.

На Богослужіння  було запрошено усіх опікунів і піклувальників разом із дітьми, а також усіх бажаючих.

Служба Божа з нагоди Дня усиновлення відбулася у контемплятивному монастирі Святої Софії, Премудрості Божої Сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара в м. Бурштині. Вибір місця проведення служби був не випадковим, адже, як пізніше зауважила сестра Марія Зарваницька, перші опікунські центри, притулки створювалися і відкривалися при монастирях.

Наприкінці Служби Божої отець Микола привітав усіх присутніх із святом, побажав всім родинам, що зігріли дитячі серця любов’ю і турботою добра, здоров’я та злагоди,  і поблагословив усіх мирян. Окремо отець Микола привітав нас, працівників служби у справах дітей, та побажав терпіння, натхнення та Божої Благодаті у нашій роботі. По закінченню сестри люб’язно запросили усіх залучених до свята на сніданок, де була нагода поділитися враженнями та результатами нашої співпраці.

Приємні враження,  а ще дуже щирі посмішки монахинь — такі милі і привітні, зігріли усіх у цей прохолодний ранок. Ще однією приємною несподіванкою була зустріч із сестрами контемплятивними (тобто сестрами, які «живуть у тиші»), які розповіли про служіння контемплятивних сестер, цікаво і доступно відповідали на запитання присутніх, а також вручили усім образки та медальйони Святої Матері Терези.

Від імені служби у справах дітей Бурштинської міської ради висловлюємо подяку отцю Миколі, всім сестрам контемплятивного монастиря Святої Софії, Премудрості Божої, а також щиро дякуємо кожній сім’ї, яка усиновила дитину, кожному з прийомних батьків, опікунів та піклувальників, які подарували дитині частинку свого серця і сімейний затишок. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає Ваші серця!

Служба у справах дітей
Опубліковано 30.09.2016 року

Попередній Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 вересня 2016 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено