ВОЄННИЙ СТАН

«ШКІЛЬНИЙ ПОРТФЕЛИК»

19 вересня 2016 року о 15:00  в приміщенні служби у справах дітей Бурштинської міської ради було проведено благодійну акцію «Шкільний портфелик» для дітей – сиріт,дітей позбавлених батьківського піклування, дітей які опинились у складних життєвих обставинах.

Найважливішим завданням акції «Шкільний портфелик» є не лише невеличка матеріальна допомога потребуючим дітям, а й донесення вістки про те, що про них дбають і завжди готові допомогти їм в життєво важливих справах.

Основна ідея проведення благодійної акції – дати відчути радість від навчання у школі кожній дитині, незалежно від соціального статусу її родини. Тому новенькі зошити, пенали, обкладинки для зошитів, прості та кольорові олівці, пластилін, фарби для малювання та інше шкільне приладдя допоможе дітям належним чином розпочати навчальний рік.

Напередодні працівниками служби було проведено опитування дітей, що знаходяться на обліку, про найнеобхідніше шкільне приладдя до школи. Збоку більшості дітей були індивідуальні побажання.
Завдяки фінансуванню з «Міської цільової програми соціального захисту та підтримки дітей-сиріт та дітей по позбавлених батьківського піклування» всі побажання було враховано та виконано. Результатом акції є адресна допомога 10 дітям.

Працівники служби привітали дітей з початком навчального року побажали успіхів у навчанні, зразкової поведінки та мирного неба.

20160919_150332 20160920_095020 20160920_151909

Служба у справах дітей
Опубліковано 22.09.2016 року

Попередній Засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання та призначення їм житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та надання пільг за фактичним місцем проживання

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено