ВОЄННИЙ СТАН

Ще 60 прикарпатців виявили бажання служити за контрактом

Ще 60 прикарпатців виявили бажання служити за контрактом

news-imageСьогодні відбулися другі проводи кандидатів на військову службу за контрактом Івано-Франківської області до навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України.

З цієї нагоди керівник апарату ОДА Валерій Крецул, представники обласного військового комісаріату та духовенство побажали майбутнім контрактникам завзяття у навчанні, легкої служби та віри у перемогу.

«Прикарпаття завжди славилося своїми захисниками: опришками, вояками УПА, – зазначив Валерій Крецул. – Новітня українська історія дала Івано-Франківщині Героїв Небесної Сотні та Антитерористичної операції на Сході України, які є гідним прикладом  для наслідування майбутнім військовослужбовцям».

Валерій Крецул також зауважив, що в сучасних реаліях служба в ЗСУ набуває престижу, адже держава подбала про гідну оплату праці військовослужбовців, матеріально-технічне забезпечення.

Зазначимо, що серед 60 майбутніх контрактників троє дівчат, 16 – брали участь у проведенні Антитерористичної операції у східних областях України, 33– мають досвід військової служби.

Військові навчання вони проходитимуть у Національній академії сухопутних військ ЗСУ у с. Старичі Львівської області, де зможуть опанувати різні військові спеціальності.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 25.02.2016 року

Попередній Конкурсні торги через процедуру закупівлі: державні допорогові торги – електронні торги система ProZorro.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено