Шановні жителі міста Бурштин та села Вигівка!

Шановні жителі міста Бурштин та села Вигівка!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України.

Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Ми є свідками подій, що  мають великий вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують дух  патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Ми віддаємо шану всім захисникам України, які в різні роки боролися за відродження держави, її незалежність та територіальну цілісність.

Будуючи державу сьогодні, ми повинні чітко розуміти, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями та повинні творити свою Україну такою, щоб наші діти та онуки могли пишатись нею.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Щиро зичу вам доброго здоров’я, родинного благополуччя, життєвих гараздів, щедрої долі та подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Слава Україні! Честь і слава її Героям!

 

З повагою, міський голова                                                                        Роксолана Джура

 

 

 

Попередній У Бурштині запрацював новий центр обслуговування клієнтів з питань гарячого водопостачання та централізованого опалення

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено