ШАНОВНІ ВИБОРЦІ БУРШТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ БУРШТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

Ballot box with national flag on background - Ukraine

 

Невід’ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу, обов’язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через створені державні органи. Відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців” рішенням Бурштинської міської ради  від 26 січня 2015 року №04/50-15, створений відділ ведення Державного реєстру виборців Бурштинської міської ради. Основними завданнями якого є:

  • за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» ведення бази даних Державного реєстру виборців, до якої вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають на території міста Бурштина та села Вигівка;
  • складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, селищних, сільських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів;
  • забезпечувати захист та цілісність бази даних, здійснювати заходи по недопущенню несанкціонованого доступу до бази даних Державного реєстру виборців.

Виборці м.Бурштина та с.Вигівка можуть перевірити своє включення та правильність внесених своїх ідентифікаційних персональних даних до бази даних Державного реєстру виборців:

  • особисто звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради з паспортом громадянина України, або з тимчасовим посвідченням громадянина України (якщо особа нещодавно отримала громадянство України), який знаходиться за адресою: м. Бурштин, вул. Січових Стрільців, 4, кабінет №26, тел. 4-40-03 та 4-40-54. Робочі дні: понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.15 год., п’ятниця з 8.00 год. до 16.00 год. Обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.;
  • якщо є наявність доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет скористатися програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця» посилання якого розміщено на офіційній веб-сторінці Центральної виборчої комісії (drv.gov.ua) .

Завдяки програмному ресурсу «Особистий кабінет виборця» будь-яка особа, не виходячи з дому, може перевірити дані про себе у реєстрі і вже потім, за необхідності, звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців для виправлення помилок, якщо вони є. Більше того, система дозволяє не тільки перевірити свої дані в реєстрі, але й повідомляє адресу Вашої виборчої дільниці. Таким чином, сервіс «Особистий кабінет виборця» дозволяє кожному легко та комфортно перевірити дані про себе, що може позитивно позначитися на якості списків виборців. Процедура реєстрації на сайті проста та не потребує багато часу. Після реєстрації у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Повідомлення щодо результатів запиту надійде на Вашу електронну пошту.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Бурштинської міської ради запрошує всіх жителів міста Бурштина та села Вигівка перевірити своє включення та правильність внесених своїх ідентифікаційних персональних даних до бази даних Державного реєстру виборців. Особливо це стосується  виборців, яким виповнилося 18 років. Як показує практика, ця категорія громадян є найчисельнішою, щодо невключення до реєстру. Це пояснюється кількома факторами, а найчастіше — зміною місця проживання у зв’язку з навчанням. Також, виборців, які на позачергових виборах Президента Україні, що відбулися 25 травня 2014 року та позачергових виборах народних депутатів України, які відбулися 26 жовтня 2014 року перебували за межами України та голосували на закордонних виборчих дільницях.

Отже, Державний реєстр виборців міської ради працює, саме для того, щоб Ви потрапили в списки і змогли реалізувати своє конституційне право — право вибору.

Начальник відділу ведення Державного
реєстру виборців міської ради Микола Коцур
Опубліковано 13.01.2017 року

Попередній ВЕРТЕП СПІЛЬНОТИ “БЛАГОСЛОВЕННЯ” ВІДВІДАВ БУРШТИНСЬКУ МІСЬКУ РАДУ

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено