ВОЄННИЙ СТАН

Шановні краяни!

news-image
В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято добра, милосердя, любові і турботи. Усиновлення – це прийняття у сім’ю дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування на праві сина чи доньки. Така дитина стає рідною. Саме тому така форма влаштування є пріоритетною в Україні.

Основне завдання органів державної влади та органів місцевого самоврядування надати кожній дитині необхідний захист і умови для повного гармонійного розвитку, зростання в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Особливо важливо забезпечити право дитини на сім’ю, захистити її інтереси в умовах проведення реформи деінституалізації .

В області функціонує дев’ять дитячих будинків сімейного  типу та 78 прийомних сімей. Загалом, 93% дітей влаштовані до сімейних форм виховання. З метою запобігання соціальному сирітству, забезпечення прав дітей на виховання в умовах наближених до сімейних функціонує два заклади соціально-психологічної реабілітації дітей – Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Івано-Франківськ та Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Мединя Галицького району. У вересні відкрили свої двері для діток Долинський обласний центр соціальної підтримки дітей та сімей «Теплий дім» та Івано-Франківський обласний центр соціальної підтримки сімей та дітей у м. Тлумачі.

На первинному обліку служб у справах дітей Івано-Франківщини перебуває 1296 дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування. З них 1016 дітей – під опікою. На обліку з усиновлення перебуває 220 дітей.

Діти – наша надія і наше майбутнє! Чужих дітей не буває! Сьогодні щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників та діток, які знайшли у Вас найрідніших людей!

Ви даєте кожній дитині-сироті та дитині, яка позбавлена батьківського піклування, щастя мати родину. Хай Бог благословить ваші домівки добром, миром, достатком та благополуччям, а діти дарують радість і тепло.

Попередній Монетизацією „пакунка малюка” мінсоцполітики надало батькам право самим вирішувати, як краще в інтересах дитини скористатися допомогою

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено