ВОЄННИЙ СТАН

Семінар в режимі онлайн для жителів Бурштинської територіальної громади

Семінар в режимі онлайн для жителів Бурштинської територіальної громади

11 листопада 2021 року фахівець з профорієнтації Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провела семінар для зайнятого населення Бурштинської територіальної громади на тему «Електронні сервіси державної служби зайнятості». Даний захід відбувся в дистанційному режимі за участю представників Бурштинського бюро правової допомоги Лесі Дронь та Оксани Виваль.

Майя Лашків за допомогою презентації ознайомила з розділами вебсайту державної служби зайнятості, розповіла де можна отримати інформацію щодо самостійного пошуку роботи, законодавчої бази, нормативно-правових актів, офіційних повідомлень та заходів, які проводяться службою зайнятості для населення. Учасники заходу переглянули інформацію про профнавчання, яке можна пройти в ЦПТО ДЦЗ за направленням служби зайнятості. Також М.Лашків повідомила, що в розділі «Громадянам» є можливість ознайомитися з повним переліком послуг, які надає служба зайнятості, інформацією для осіб з інвалідністю і для учасників АТО. В підрозділі «Професійна орієнтація» – «Вибір професії» можна пройти профдіагностичне тестування.

Л.Дронь розповіла про послуги та консультації, які можна отримати в бюро безкоштовно, та роз’яснила деякі зміни, які стосуються трудового законодавства.

На завершення вебінару учасники були ознайомлені зі станом регіонального ринку праці та актуальними вакансіями.

Галицька районна філія Івано-Франківського ОЦЗ

Попередній Оголошення Державної регуляторної служби щодо надання інформації

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено