ВОЄННИЙ СТАН

Секція АМУ з питань житлово-комунального господарства

Секція АМУ з питань житлово-комунального господарства

9-10 лютого 2017 року в Яремчі (Івано-Франківська область) відбулась Секція АМУ з питань житлово-комунального господарства. В її роботі взяли участь начальники управлінь та відділів місцевих рад з питань житлово-комунального господарства, представники центральних органів виконавчої влади. Представниками від Бурштинської міськуої ради були завсектором ЖКГ Ірина Бандура та керуючий справами виконкому Світлана Видай.
Захід проводився в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники засідання обговорили законодавчі зміни в сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, йшлося про врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії, тарифи на електричну енергію для потреб міського електротранспорту та зовнішнього освітлення. Крім того, розглянуто питання соціальних нормативів, затверджених органами місцевого самоврядування.
Законодавчу карту реформування сфери житлово-комунального господарства презентував аналітик центру аналізу та розробки законодавства АМУ Олег Гарник. В ході дискусій було розглянуто всі пункти документу та напрацьовано положення щодо його вдосконалення, внесено ряд правок та пропозицій, які будуть враховані при розробці відповідних нормативно-правових актів.
Представники органів місцевого самоврядування обговорили законопроекти про житлово-комунальні послуги (№ 1581-д), про комерційний облік комунальних послуг (№ 4901), про порядок встановлення лічильників споживачам природного газу (№ 5722).
Щодо проблем галузі ЖКГ, то учасники засідання наголосили на необхідності змін до чинного законодавства. Зокрема, необхідно затвердити Типовий договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, поширити норми та гарантії галузевих угод на підприємства.

1wGNfxCkzq4 7kCqraBbmik blRokNaGTm4 EUDQ9gQjYu0 mxmVbAhWTQU OqffY8GxnDY Q636aItI9Vw sdLoGcHYA3k

Опубліковано 14.02.2017 року

Попередній Індекс споживчих цін у січні 2017 року

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено