Секція АМУ з питань житлово-комунального господарства

Секція АМУ з питань житлово-комунального господарства

9-10 лютого 2017 року в Яремчі (Івано-Франківська область) відбулась Секція АМУ з питань житлово-комунального господарства. В її роботі взяли участь начальники управлінь та відділів місцевих рад з питань житлово-комунального господарства, представники центральних органів виконавчої влади. Представниками від Бурштинської міськуої ради були завсектором ЖКГ Ірина Бандура та керуючий справами виконкому Світлана Видай.
Захід проводився в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники засідання обговорили законодавчі зміни в сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, йшлося про врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії, тарифи на електричну енергію для потреб міського електротранспорту та зовнішнього освітлення. Крім того, розглянуто питання соціальних нормативів, затверджених органами місцевого самоврядування.
Законодавчу карту реформування сфери житлово-комунального господарства презентував аналітик центру аналізу та розробки законодавства АМУ Олег Гарник. В ході дискусій було розглянуто всі пункти документу та напрацьовано положення щодо його вдосконалення, внесено ряд правок та пропозицій, які будуть враховані при розробці відповідних нормативно-правових актів.
Представники органів місцевого самоврядування обговорили законопроекти про житлово-комунальні послуги (№ 1581-д), про комерційний облік комунальних послуг (№ 4901), про порядок встановлення лічильників споживачам природного газу (№ 5722).
Щодо проблем галузі ЖКГ, то учасники засідання наголосили на необхідності змін до чинного законодавства. Зокрема, необхідно затвердити Типовий договір про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, поширити норми та гарантії галузевих угод на підприємства.

1wGNfxCkzq4 7kCqraBbmik blRokNaGTm4 EUDQ9gQjYu0 mxmVbAhWTQU OqffY8GxnDY Q636aItI9Vw sdLoGcHYA3k

Опубліковано 14.02.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено