Рятувальники застерігають мешканців Прикарпаття від спалювання сухостою

Рятувальники застерігають мешканців Прикарпаття від спалювання сухостою

news-imageПрацівники ДСНС України в Івано-Франківській області не припиняють проводити масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців краю, щоб запобігти вогневим випадкам у природних екосистемах.

Спалення сухої трави стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю, життю та здоров’ю.

Люди господарюють на присадибних ділянках та полях, навіть не задумуючись, що іноді для виникнення пожежі достатньо непогашеного недопалка, недбало кинутого на узбіччя, а локалізувати загорання та погасити пожежу сухої трави на відкритих територіях  непросто, оскільки швидкість поширення вогню –  висока, особливо у суху, вітряну погоду.

Через значне зростання кількості пожеж сухої трави в області в зв’язку з необережністю рятувальники Івано-Франківщини активізували масово-роз’яснювальну роботу серед населення щодо запобігання таких випадків. До неї вони залучають тепер педагогів, соціальних та медичних працівників, священнослужителів, представників «Укрпошти» та «Нової пошти». Застереження про небезпеку спалювання сухостою мешканці районів області можуть прочитати навіть на чеках у магазинах.

Рятувальники сподіваються, що такі заходи принесуть хороші результати і змусять прикарпатців задуматися над проблемою пожеж в екосистемах, кількість яких невпинно зростає.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 12.04.2016 року

Попередній Енергоефективні рішення в українських домогосподарствах мають стати трендом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено