ВОЄННИЙ СТАН

Розвиток джерел відновлюваної енергетики – імпульс для покращення інвестиційного клімату на Прикарпатті

Розвиток джерел відновлюваної енергетики – імпульс для покращення інвестиційного клімату на Прикарпатті

news-imageПріоритетним напрямком роботи керівництва обласної державної адміністрації є забезпечення сприятливого інвестиційного клімату.

Завдяки налагодженій співпраці з міжнародними компаніями, впродовж останніх чотирьох років загальний обсяг іноземних інвестицій в економіку Івано-Франківщини сягнув 800 млн. доларів США, що дало змогу активно функціонувати понад 420 підприємствам із іноземним статутним фондом.  Поряд з цим, активно ведеться робота над реалізацією проектів, метою яких є запровадження  енергоефективних технологій.

Про це сьогодні йшлося під час прес-конференції  «Характеристика інвестиційного клімату в Івано-Франківській області. Загальна картина співпраці представників місцевої влади з суб’єктами вироблення відновлюваної енергії на теренах Івано-Франківщини» за участю Посла Королівства Данії в Україні, Грузії та Вірменії Крістіана Донс Крістенсена, першого заступника голови ОДА Сергія Басараба та представників данської делегації, які провадять підприємницьку діяльність на Прикарпатті. Участь у заході також взяли заступник голови ОДА Ярослав Паранюк та директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Марія Савка.

«Співпрацюючи з іноземними підприємцями, насамперед прагнемо, аби окрім залучення зарубіжних інвестицій в області реалізовувалися проекти енергетичної галузі, які спеціалізуються на виробництві відновлюваної енергетики, – підкреслив Сергій Басараб. – Адже це має неабияке значення  в умовах забезпечення енергетичної незалежності країни. Тому, на мою думку, відкриття другого біогазового заводу ТзОВ «Даноша» стане черговим кроком на шляху до енергетичної самостійності Прикарпаття».

За словами Посла Королівства Данії в Україні, Грузії та Вірменії Крістіана Донс Крістенсена, тісне співробітництво у рамках країн Єврокарпатського регіону, окрім залучення фінансових ресурсів західно-європейських країн, дозволить створити умови для розвитку соціокультурних відносин,  а Україні – посісти чільне місце у світовій спільноті.

«Іноземні компанії, такі як «Даноша», вже сьогодні готові розвивати своє виробництво на теренах Прикарпаття, – зазначив дипломат. – Разом з інвестиціями вони мають змогу сприяти розвитку в Україні потужної системи відновлюваної енергії. Окрім того, пріоритетом у їхній діяльності є  чітке дотримання екологічних вимог, відповідно до європейських стандартів, а це веде до інвестиційного й екологічного зростання в галузі відновлюваних джерел енергії».

Відкриття другого біогазового заводу, на переконання генерального директора ТзОВ «Даноша» Крістіана Брокоп Якобсена, дозволить виробляти теплову та електричну енергію із найменшим використанням ресурсів та мінімальним впливом на навколишнє середовище. Для його будівництва мають на меті залучити 4-5 млн. євро та використовувати матеріали вітчизняного виробництва.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 17.03.2016 року

Попередній Скасовано штрафні санкції при сплаті платником без оскарження донарахованих сум податку

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено