Розширено перелік осіб, для яких може запроваджуватися індивідуальна форма навчання

Розширено перелік осіб, для яких може запроваджуватися індивідуальна форма навчання

news-imageЗ 1 квітня 2016 року набирає чинності наказ Міністерства освіти і науки України № 8 від 12 січня 2016 року зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2016 року за №184/28314 «Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах».

Новим Положенням розширено перелік осіб, для яких може запроваджуватися індивідуальна форма навчання, а саме:

–  які проживають у зоні збройного конфлікту, на тимчасово окупованій території України або у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження тощо та надзвичайних ситуацій природного або техногенного характеру (з використанням дистанційної форми навчання);

–   є іноземцями або особами без громадянства (діти-біженці, діти,чиї батьки подали заяви про визнання біженцями або особами, які потребують додаткового чи тимчасового захисту, діти іноземців та осіб без громадянства, які утримуються в пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства).

Навчання учнів, яким необхідно пройти медичне лікування у закладі охорони здоров’я більше одного місяця, здійснюється безпосередньо в цьому медичному закладі. Місцевим органом управління освітою за територіальним розташуванням визначається навчальний заклад, педагогічні працівники якого будуть здійснювати навчальний процес.

Крім цього, пунктом 3 розділу ІІІ Положення передбачено, що витяг з протоколу психолого-медико-педагогічної консультації не є обов’язковим для зарахування учнів на індивідуальну форму навчання окрім учнів, навчання яких потребує визначення особливих освітніх потреб, методів навчання та інших додаткових заходів навчально-виховного процесу.

Разом з тим, відповідно до частини 3 статті 29 Закону України «Про загальну середню освіту», якщо батьки або особи, які їх замінюють, всупереч висновку відповідної психолого-медико-педагогічної консультації відмовляються направляти дитину до відповідної спеціальної загальноосвітньої школи (школи-інтернату), навчання дитини проводиться за індивідуальною формою.

Роз’яснення щодо нового Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах містяться  у листі, що розміщений на офіційному сайті МОН.

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 31.03.2016 року

 

Попередній Мінрегіон вітає рішення парламентського комітету щодо надання статусу обласного значення лише містам, які формують об’єднані громади

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено