ВОЄННИЙ СТАН

Розмір доходу громадян, який дає право на безоплатну вторинну правову допомогу

Розмір доходу громадян, який дає право на безоплатну вторинну правову допомогу

Сьогодні, 01 грудня, в Україні підвищено прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2684 гривні, для непрацездатних громадян– 2093 гривні.

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з цим така сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

  • працездатна особа:

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 5368 грн.;

  • непрацездатна особа

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 4186 грн..

Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян – визначені в статті 14 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”.

Якщо Ваші права порушені необхідно звернутися по безоплатну правову допомогу до сектору Бурштинське бюро правової допомоги Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: вул. Коновальця 2, (1 поверх), м. Бурштин, 77111 або за номером тел. 03438 44015

 

Сектор  «Бурштинське бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Попередній Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено