ВОЄННИЙ СТАН

Ростислав Павленко: Президент постійно працює над посиленням соціального захисту учасників АТО

Ростислав Павленко: Президент постійно працює над посиленням соціального захисту учасників АТО

Збройна агресія Російської Федерації на Сході України потребує не тільки забезпечення військових сучасним озброєнням та новими технологіями, а й належним соціальним захистом, заявив на брифінгу Заступник Глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко.

 

Заступник Глави АПУ наголосив, що Глава держави тримає на особливому контролі питання соціального захисту учасників АТО. Для вирішення нагальних питань у цій сфері Президентом було підписано низку Указів, на виконання яких Кабінет Міністрів розробив та вніс на розгляд Верховної Ради декілька законопроектів, низку рішень прийнято.

На виконання указів Президента реалізуються регіональні програми захисту учасників АТО та їх сімей, зокрема – виплачуються щомісячні адресні матеріальні допомоги, надається житло.

Робота щодо посилення соціального захисту учасників АТО продовжується. Так, вчора Глава держави підписав два закони, прийняті Парламентом.

Закон «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей» визначає, що при призначенні житлової субсидії до сукупного доходу споживачів ЖКП, які беруть або брали безпосередню участь у проведенні АТО та членів їх сімей, не враховуються грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги, отримані ними у період безпосередньої участі у проведенні АТО.

Закон «Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення» спрямований на захист права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій.

За словами Ростислава Павленка, система соціального забезпечення збудована, але залишається низка питань, які пов’язані з практикою реалізації вже прийнятих владою рішень.

«Президент працює із депутатами Верховної Ради, Урядом, волонтерами, представниками громадськості, щоб всі прийняті рішення було втілено у життя», – наголосив Р.Павленко.

В Адміністрації Президента опрацьовується низка інших рішень, повідомив Заступник Глави АПУ.

Джерело

Опубліковано: 03.08.2015

Попередній Демографічні характеристики домогосподарств Івано-Франківщини

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено