ВОЄННИЙ СТАН

Роман Маланій закликав усіх профільних держслужбовців звернути особливу увагу на заходи щодо проведення виборів

Роман Маланій закликав усіх профільних держслужбовців звернути особливу увагу на заходи щодо проведення виборів

Сьогодні в приміщенні облдержадміністрації під головуванням керівника апарату ОДА Романа Маланія відбувся семінар-нарада з керівниками апаратів райдержадміністрацій, керуючими справами виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та начальниками ведення Державного реєстру виборів.

Присутні вели діалог щодо підсумків перевірки Службою розпорядника Державного реєстру виборців роботи відділів ведення Державного реєстру виборців. На основні недоліки, які потребують доопрацювання, типові помилки та алгоритм зберігання інформації вказав начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА Ігор Владика. Посадовець виокремив хорошу роботу у даній галузі Коломийської райдержадміністрації, яка, за словами Ігоря Владики, посіла третє місце по Україні щодо хорошої динаміки ведення роботи.

Своєю чергою заступник начальника управління – начальник відділу контролю управління документообігу та контролю апарату ОДА Марина Керська доповіла про стан виконавської дисципліни у роботі з документами. Посадовець акцентувала увагу присутніх на основних помилках, які найчастіше трапляються при виконанні документів.

Про дотримання вимог щодо підготовки та оформлення службових документів присутнім нагадала начальник управління документообігу та контролю апарату ОДА Оксана Щербатюк.

Також на обговорення присутніх були висунуті питання щодо організації роботи із зверненнями громадян у райдержадміністраціях та виконавчих комітетах міських рад міст обласного значення. Розглянуто і зміни у законодавстві з питань державної служби, на яких акцентував свій виступ начальник відділу кадрової роботи апарату ОДА Анатолій Мельничук.

Про роботу РДА та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення щодо інформаційно-аналітичного забезпечення їхньої діяльності доповів начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимир Джигіта. Він зазначив, що головам РДА було надіслано листа, в якому чітко прописані вимоги щодо надання інформацій управлінню. Наразі, ведеться активна робота з налагодження оперативної комунікації щодо проведення чи анонсування заходів.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

Попередній Президент: Процес виборів у новостворених об’єднаних територіальних громадах має бути розблокований

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено