ВОЄННИЙ СТАН

Василь Андрієшин разом із заступниками провели робочу зустріч в Івано-Франківському центрі зайнятості

Василь Андрієшин разом із заступниками провели робочу зустріч в Івано-Франківському центрі зайнятості

2️8️ січня 2️0️2️1️ року директорка Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Мацьків та її заступник Володимир Сірко провели робочу зустріч із міським головою Бурштинської міської ради Василем Андрієшиним та заступниками міського голови Ростиславом Стасько та Володимиром Чуйко.
В ході зустрічі директорка районної філії проінформувала про ситуацію на ринку праці та послуги служби зайнятості, зокрема, велика увага приділялась питанню організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, стимулюванню роботодавців до створення нових робочих місць, легалізації робочих місць та підвищення рівня заробітної плати.
В.Сірко повідомив про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, про необхідність своєчасно подавати до служби зайнятості інформацію про вільні робочі місця та вакантні посади.
Було наголошено про можливість навчання та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних громадян, сприяння самозайнятості безробітних.
Також у ході зустрічі були обговорені шляхи спільної роботи в рамках створення територіальної громади, погоджено питання виїзних прийомів громадян фахівцями служби зайнятості та висвітлення інформації на сторінках служби зайнятості та міської територіальної громади.
Джерело: https://cutt.ly/ekiVKqS

Попередній У Бурштині відбувся ІІ тур Чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено