Робоча зустріч в інтересах дітей

27 липня 2018 року в приміщенні служби у справах дітей Бурштинської міської ради відбулась робоча зустріч працівників служби з головним спеціалістом Бурштинського бюро правової допомоги. В ході зустрічі було розглянуто та обговорено ряд важливих питань, що стосуються захисту законних прав та інтересів дітей.

Начальник служби у справах дітей С. Козар ознайомила присутніх з Рекомендаціями комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення (Протокол №95 від 06 червня 2018 року), які були розроблені за результатами робочої поїздки народних депутатів України – членів Комітету до м. Авдіївка Донецької області. Було наголошено, що в даних Рекомендаціях звертається увага на своєчасне проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Було прийнято рішення найближчим часом підготувати та опублікувати на сайті Бурштинської міської ради інформацію щодо визначення категорії «дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» та порядок надання вищезгаданого статусу.

Головний спеціаліст Бурштинського бюро правової допомоги О. Виваль в ході зустрічі ознайомила із змістом основних новацій у сфері протидії домашнього насильства задля попередження і запобігання всіх видів даного негативного соціального явища як такого та роз’яснила про систему та роботу в цілому безоплатної правової допомоги, акцентуючи увагу на змінах в законодавстві. Звернула особливу увагу на те, що 07 січня 2018 року з набрання чинності Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей. Отримати її відтепер можуть не лише діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (як було дотепер), але й усі діти.

Служба у справах дітей
Бурштинської міської ради

Попередній В Івано-Франківську створять лабіринт можливостей, щоб запобігти торгівлі людьми

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено