Робоча нарада

    3ZWdYXCpLGE  9 листопада заступник міського голови Надія Кицела провела робочу нараду з питань  Міжнародного Дня інвалідів.

  У робочій нараді взяли участь: начальники відділів міської ради, директор центру “Довір’я ” М.Ошуляк, а також Наталія Кец, голова міського осередку “Червоний Хрест” М. Озарків, представник КО “Бурштинської центральної міської лікарні”.

     Учасники робочої наради заслухали інформацію завідувача сектору координації суб’єктів, що надають соціальні послуги, пільги, компенсації С.Стецюк щодо чисельності інвалідів, які перебувають на обліку у відділі соціального захисту населення. Колишній директор центру “Довір’я” Наталія Кец, розповіла про роботу центру та його вихованців. Також зазначила про те, що обласна державна адміністрація щорічно проводить фестиваль “Горицвіт”, в якому приймають і будуть приймати участь молоді вихованці центру.

     Начальник відділу освіти і науки Бурштинської міської ради Іванна Томин, проінформувала про кількість дітей інвалідів, які навчаються в навчальних закладах міста. Заступник міського голови Надія Кицела зазначила про проблеми в місті щодо облаштування доступу осіб з інвалідністю до об’єктів житлово-комунального та громадського призначення, також необхідність встановлення світлофорів на небезпечних ділянках доріг міста Бурштин.

Організаційний відділ 

Опубліковано 10.11.2016 року

Попередній До відома мешканців ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ (чинні з 21.09.2016)

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено