Про ІІІ етап щорічної краєзнавчої вікторини на кубок міського голови Бурштина (номінація «Географія»)

Про ІІІ етап щорічної краєзнавчої вікторини на кубок міського голови Бурштина (номінація «Географія»)

24 травня 2019 року стартує ІІІ (заключний) етап щорічної вікторини на кубок міського голови Бурштина «Найкращі краєзнавці» (номінація «Географія»). Цього року Вікторина проходить у новому форматі. Команди  закладів загальної середньої освіти змагалися і за партами, відповідаючи на питання з географії Бурштинського Опілля, і демонстрували свої знання з географії рідного краю, здійснивши пригодницьку подорож у формі квесту. Вікторина проходить у дружній, жвавій, але водночас, в досить напруженій атмосфері.

Настрій у школярів бойовий: кожна команда прагне перемогти. Саме тому члени журі Вікторини вирішили змінити і фінальне змагання.

ІІІ етап буде проводитись у два тури.

І тур – заочний.

До 24.05.2019 року командам необхідно надіслати на електронну пошту відділу освіти і науки Бурштинської міської ради naukaosvita@gmail.com (голова журі – Рега А.С.) тези власної презентаційної роботи на тему «Восьме чудо світу – наше шкільне подвір’я». В роботі потрібно обґрунтувати основну ідею та вказати шляхи її реалізації. Обсяг – не більше 2 аркушів.

ІІ тур – очний.

Заключний (фінальний) тур ІІІ етапу Вікторини відбудеться в першій декаді вересня 2019 року в рамках відзначення Дня міста. Команди-учасники за допомогою мультимедійних чи інших засобів демонструватимуть власне бачення розвитку соціальної інфраструктури міста в галузі освіти. Учасники презентують свою роботу на тему «Восьме чудо світу – наше шкільне подвір’я». Час – не довше 5 хвилин.

Оцінювання здійснюватиметься за 5-бальною системою. При однаковій кількості сумарних балів перемога надається команді, що отримала більше балів у третьому етапі.

Бажаємо успіхів та задоволення у підготовці до великого фіналу!

Джерело: Відділ освіти і науки Бурштинської міської ради.

Попередній У Бурштині відкрили алею писанок під відкритим небом

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено