Реєстрація суб’єктами господарювання своїх пасік є обов’язковою

Реєстрація суб’єктами господарювання своїх пасік є обов’язковою

news-image
З урахуванням чинного законодавства пасіки підлягають реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, які займаються бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах.

Реєстрація пасік проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи незалежно від форми власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей.

Власнику пасік необхідно отримати ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку, що видається на підставі письмового звернення до управлінь Держпродспоживслужби в районах і містах з обов’язковим проведенням епізоотичного обстеження.

Районне (міське) управління Держпродспоживслужби зобов’язаний видати в 30-денний термін заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки з обов’язковою державною реєстрацією.

При зміні назви чи адреси пасіки її власник повинен проінформувати про це районне (міське) управління Держпродспоживслужби протягом 10 днів.

Фiзичнi та юридичнi особи розмiщують пасiки на земельних дiлянках, якi належать їм на правах власностi або користування, вiдповiдно до ветеринарно-санiтарних правил.

Розмiщення пасiк на земельних дiлянках iнших власникiв або користувачiв здiйснюється за їх згодою.

За словами директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Івана Андріїшина державна реєстрація є обов’язковою для суб’єктів господарювання, які займаються утриманням та розведенням бджіл, виробництвом і первинною переробкою продуктів бджільництва в частині дотримання вимог чинного законодавства у сфері бджільництва.

Не дотримання даних вимог значно ускладнює або ж унеможливлює позитивне вирішення спірних питань, що можуть виникнути у пасічників під час ведення господарської діяльності.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Попередній Бурштин на EnergyFest у Зеленодольську

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15
П’ятниця: 08:00 – 16:00
Обідня перерва: 12:00 – 13:00
Субота – неділя: вихідний

В розробці

Бурштинська міська рада © 2021. Всі права захищено