ВОЄННИЙ СТАН

Рада продовжила строк подачі декларацій через карантин

Рада продовжила строк подачі декларацій через карантин

17 березня Верховна Рада продовжила строк подачі щорічних декларацій до 1 червня 2020 року. Для цього прийняли зміни до законів «Про запобігання корупції» та електронного декларування. Декларанти, які не подадуть вчасно декларацію/повідомлення через карантинно-обмежувальні заходи, до 1 червня звільняються від відповідальності.

Тобто декларації депутати всіх рівнів та державні чиновники і посадові особи органів місцевого самоврядування за минулий рік подають не до до 1 квітня, а до 1 червня.

«Суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену абзацом першим частини другої статті 45 цього Закону, або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані відповідно до статті 52 Закону у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період», — йдеться у тексті законопроєкту № 3219.

Аби зміни набрали чинності, документ повинен підписати Президент.

 

Попередній Оперативний коментар міського голови Роксолани Джури щодо ситуації з коронавірусом на сьогоднішній день.

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено