Питання розвитку дитячого футболу, питання інвентаризації спортивних об’єктів і споруд обговорили на зустрічі із старостами та представниками освіти громади

Питання розвитку дитячого футболу, питання інвентаризації спортивних об’єктів і споруд обговорили на зустрічі із старостами та представниками освіти громади

10 лютого відбулася зустріч з старостами та представниками освіти Бурштинської територіальної громади.
В ході зустрічі міський голова Василь Андрієшин ознайомив присутніх з перспективою розвитку дитячого футболу нашої громади.
Голова Бурштинської міської федерації футболу Богдан Максимчак подякував за співпрацю відділу освіти і науки, відділу у справах молоді і спорту та вручив “Сертифікат партнера” у рамках пілотного проєкту УЄФА Grow ЗОШ√1 та ЗОШ√3, а також запросив до співпраці навчальні заклади громади на 2021рік.
Начальник відділу у справах сім’ї, гендерної політики, молоді та спорту Марія Козар ознайомила присутніх з діяльністю відділу та планом проведення інвентаризації спортивних об’єктів та споруд громади.
Іванна Томин – начальник відділу освіти і науки повідомила про необхідність подання закладами освіти планової мережі на 2021-2022 навчальний рік, про реєстрацію на ЗНО-2021, про необхідність замовлення документів про освіту випускникам 9-х та 11-х класів.
Начальник відділу освіти і науки Бурштинської міської ради наголосила про терміни подання заяв на звільнення від оплати за харчування.
Начальник служби у справах дітей Світлана Козар ознайомила присутніх з положенням та можливістю створення патронатної сім’ї.
Попередній У Бурштинській ЗОШ І-ІІІ ст. N3 відбулося засідання методичної ради школи на тему «Впровадження інноваційних технологій у навчальну діяльність здобувачів освіти»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено