ВОЄННИЙ СТАН

Психологічна Реабілітація для учасників Революції Гідності та учасників АТО у 2020 році

Психологічна Реабілітація для учасників Революції Гідності та учасників АТО у 2020 році

З метою здійснення у 2020 році заходів із психологічної реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях надаємо інформацію про включення санаторію «Орізонт» смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеської області до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної   реабілітації постраждалим в зоні АТО та Революції Гідності.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 № 1057 (зі змінами) затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, яким передбачено механізм закупівлі послуг із психологічної реабілітації.

Закупівлю зазначених послуг здійснює ВСЗН Бурштинської міської ради. Наказом відділу  № 2-с від 11 лютого 2020 року санаторій «Орізонт» ДП «Південь-Курорт-Сервіс» включено до суб’єкта надання послуг із психологічної реабілітації» учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Психологічна реабілітація учасників АТО/Революції Гідності організовується шляхом укладання тристороннього договору між відділом  соціального захисту населення Бурштинської міської ради, суб’єктом надання послуг та учасником АТО/Революції Гідності.

Учасник АТО/Революції Гідності відповідно до п.12 Порядку звертається до відділу із заявою про надання реабілітаційних послуг, до якої додаються: копія паспорта; ідентифікаційного коду; посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни; копія документа, що підтверджує безпосередню участь в АТО/ Революції Гідності/ заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення.

Психологічна реабілітація в санаторії «Орізонт» передбачає надання послуг з психологічної діагностики, корекційні заходи, спрямовані на запобігання поведінкових розладів, консультування, виявлення причин та недоліків існуючих станів.

Наряду з розробленою програмою комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекційних заходів з військовослужбовцями, виведеними з місць бойових дій, план психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах, відвідування кінозалу, поїздки на екскурсії.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі соціального захисту населення:        м. Бурштин, вул. Січ.Стрільців, 4, І поверх, каб. №4, тел. 44-600.

 

Попередній Депутатські запити 2020 рік

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено