ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

                      Шановні мешканці міста Бурштин та села Вигівка!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який корінним чином перевернув свідомість українського народу та змінив хід української історії.  Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Cьогодні ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції, демонструють усьому світу свою здатність захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям, які потерпають від свавілля терористів. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Тож  бажаю усім нам злагоди і непохитної віри в те, що ми, як єдиний великий народ,  зуміємо зробити все можливе на благо розквіту рідної України.  Нехай буде мирне небо над українською землею та добробут у ваших домівках. Бажаю всім порозуміння й згуртованості, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

      Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава українському народу!   Слава Україні!

З повагою, міський голова                      Роксолана Джура

Попередній У Бурштині розпочалася кампанія «16 днів проти насильства»

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено