ВОЄННИЙ СТАН

Привітання міського голови Василя Андрієшина з Днем підприємця!

Привітання міського голови Василя Андрієшина з Днем підприємця!

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

У цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем місцевої територіальної громади.

Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною.

Щира вдячність вам за те, що в нелегкий для України час, ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем міста

У цей урочий день бажаю Вам міцного здоров’я, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів, подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України!

Щастя, здоров’я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

 

З повагою, міський голова Василь АНДРІЄШИН

Попередній Міський голова Василь Андрієшин – відвідав свято першого дзвінка у Задністрянському ліцеї

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Бурштинська міська рада © 2022. Всі права захищено